Отзывы о компании ООО "КАРТ-ПАК"
- Ольга О.
- Ірина Ч.
Все супер! Дякую!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Катерина М.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші замовлення))))
- Комментарий продавца
- Анна Н.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення))))
- Комментарий продавца
- Алина П.
спасибо большое!!) все замечательно!)
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення))))))
- Комментарий продавца
- Юлія Р.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Олександра Г.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Покупець
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук))))
- Комментарий продавца
- Бєлушкіна І.
Коробку для торта я не отримала, довго чекала , так і ні чого не прийшло. Жаль, що так і недочекалася свого замовлення. Ні зрозуміло де мій заказ .
- Комментарий продавца
Добрий день. Телефонували 21.03., щойно повторно набирали телефон вказаний в замовленні відключений..... Перед відправкою замовленого товару потрібно все узгодити з клієнтом та оплатити товар. Ця інформація вказана на сайті, що працюємо лише по оплаті.
- Комментарий продавца
- Ігор Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, чекаємо на нове Ваше замовлення))))
- Комментарий продавца
