Корзина

УВАГА!!! У зв’язку з форс-мажорною ситуацією у нашого постачальника сировини, Обухівського картонно-паперового комбінату. (підприємство постраждало внаслідок обстрілу) виникли тимчасові перебої з постачанням матеріалів. Щоб не зупиняти виробництво та й надалі забезпечувати виконання замовлень, ми були змушені тимчасово перейти на сировину інших постачальників. Хочемо відверто повідомити, що дана сировина має суттєво нижчі якості характеристики у порівнянні з тією, яку ми використовували раніше. Також повідомляємо, що нові умови постачання передбачають іншу вартість сировини, у зв’язку з чим ціна на продукцію буде значно скоригована. За попередньою інформацією, наш основний постачальник планує відновити роботу орієнтовно протягом 2 місяців, після чого ми зможемо повернутися до співпраці з ним. Дякуємо за Ваше розуміння, підтримку та довіру. Цінуємо нашу співпрацю та робимо все можливе для стабільної роботи навіть у складних умовах.

+380 (67) 247-64-99
+380 (63) 102-23-84
+380 (50) 951-12-60
+380 (44) 229-00-85
ТОВ "КАРТ-ПАК"
Корзина

Отзывы о компании ООО "КАРТ-ПАК"

  • Ірина Г.
    Очень плохо

    Добрий день!
    Дуже розчарована даною компанією!
    Завжди замовляла у компанії Велан-пак, але цьго разу не було потрібних мені коробочок на 4 кейки і коробочок для тортиків, що відкриваються зверху з віконечком, та й ціна трохи нижча, тому вирішила замовити тут.
    Кошти оплатила зразу по безпечній оплаті, зразу передзвонила менеджер, підтвердила замовлення, відправили теж швидко через день. При отриманні на пошті не було можливості оглянути посилку, так як вона об'ємна і в принципі такі посилки від інших постачальників на Пошті ніколи і не оглядала.
    А дома виявилось, що мені не поклали 30 коробок. Через вайбер відправила свою проблему, відповідали дуже довго, а далі ігнор. Не прийшов товар на загальну суму 741, 90 грн. Прикро, що ви не цінуєте своїх замовників. І нікому вас не пораджу!
    Остерігайтесь таких постачальників, тут вас не цінують!!!!

  • Наталія Л.
    Отлично
  • Вікторія Б.
    Отлично
  • Наталия П.
    Отлично
  • Ирина Ш.
    Отлично
  • Лариса Ю.
    Отлично

    Дякую! Все супер!

  • Любов Т.
    Хорошо
  • Альона К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Анна Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Марина
    Отлично

    Дуже гарне обслуговування!!