Отзывы о компании ООО "КАРТ-ПАК"
- Ірина Г.
Добрий день!
Дуже розчарована даною компанією!
Завжди замовляла у компанії Велан-пак, але цьго разу не було потрібних мені коробочок на 4 кейки і коробочок для тортиків, що відкриваються зверху з віконечком, та й ціна трохи нижча, тому вирішила замовити тут.
Кошти оплатила зразу по безпечній оплаті, зразу передзвонила менеджер, підтвердила замовлення, відправили теж швидко через день. При отриманні на пошті не було можливості оглянути посилку, так як вона об'ємна і в принципі такі посилки від інших постачальників на Пошті ніколи і не оглядала.
А дома виявилось, що мені не поклали 30 коробок. Через вайбер відправила свою проблему, відповідали дуже довго, а далі ігнор. Не прийшов товар на загальну суму 741, 90 грн. Прикро, що ви не цінуєте своїх замовників. І нікому вас не пораджу!
Остерігайтесь таких постачальників, тут вас не цінують!!!! - Наталія Л.
- Вікторія Б.
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Наталия П.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення
- Комментарий продавца
- Ирина Ш.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Лариса Ю.
Дякую! Все супер!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення)))
- Комментарий продавца
- Любов Т.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Альона К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марина
Дуже гарне обслуговування!!
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення
- Комментарий продавца
