Отзывы о компании ООО "КАРТ-ПАК"
- Крюков А.
все отлично
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук очікуємо на нові замовлення
- Комментарий продавца
- Людмила М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Людмила
обов'язково))
- Комментарий продавца
- Лариса Л.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, обов'язково чекаємо на Ваші нові замовлення
- Комментарий продавца
- оксана м.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення
- Комментарий продавца
- Лариса Л.
Замовлення прийняли, вислали, але.... Замовляю вже третій раз, ціни нормальні, але кожного разу щось в замовлені відсутнє. Цього разу вже менеджеру зробила акцент на цьому і знову в замовлені відсутній товар. Можливо це мені так третій раз щастить?
- Комментарий продавца
Зв'язуємося з Вами для вирішення проблеми
- Комментарий продавца
- Вікторія Г.
- Катерина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день, дякуємо, чекаємо на нові замовлення
- Комментарий продавца
- Вікторія Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Коробки та їх якість супер, але будь-ласка виправте на виробництві те, щоб коробки вже готові приїзжали, а не їх потрібно вручну вижимати з цільного листа😅
Це займає багато часу, сміття та не все так ідеально відривається і пошкоджується сама коробочка😇 А так дякую!) - Полина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую! коробки супер! гарної якості!
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук, обов'язково чекаємо від Вас нові замовлення))))
- Комментарий продавца
- Николай І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Быстро связались, быстро отправили заказ, хорошо упаковали. Остался доволен!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Чекаємо на наступні замовлення.
- Комментарий продавца
