Отзывы о компании ООО "КАРТ-ПАК"
- Людмила Г.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, чекаємо на нові замовллення))))))
- Комментарий продавца
- Ольга Н.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Вита Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Ірина Г.
Товар получила, большое спасибо) Процветания Вам и побольше благодарных покупателей!
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам ще раз за приємний відгук.
Будемо очікувати на нові замовлення.
Гарного та мирного Вам дня.
- Комментарий продавца
- Оля С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо. Очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Вита Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Я как не местная, не с Украины, то всегда ищу вариант кто сможет привезти. И всегда есть в запасе максимум неделя. И вот опять узнав, что машина едет в мою сторону заказала коробки и все как всегда на высшем уровне, - запаковали, отправили, быстро и качественно. спасибо!!!
успехов в работе, больше клиентов!!!
И МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЙ 😍- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук, дуже приємно мати таких вдячних клієнтів.
Будемо очікувати від Вас обов"язково нові замовлення.
Хорошого Вам дня.
- Комментарий продавца
- Ан Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
На мій погляд найкращий постачальник пакування. Нажаль деякій товар закінчився, сподіваюсь що появиться...
Товар якісний, ціна приємна, чудове обслуговування.
Дякую.
Здоров'я та благополуччя.- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за приємний відгук, очікуємо на нові замовлення від Вас.
Мирного неба та спокійного дня.
- Комментарий продавца
- Татьяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Наталія С.
Продавець проігнорував замовлення..., не рекомендую....
- Комментарий продавца
Добрий день, на кого оформлене Ваше замовлення, перевіримо
- Комментарий продавца
Наталія, ми завжди телефонуємо кожному клієнту. Вам телефонували 2.01.23 Ви не відповідали, щойно намагалися до Вас подзвонити Ви поза зоною досяжності. Нажаль вплинути на ситуацію яка склалася в нашій країні з світлом і зв'язком ми не можемо. Без узгодження та підвердження замовлення клієнтом ми відправити не можемо. Якщо замовлення актуальн сьогодні після оплати ми відправимо вечірньою відправкою. Будь ласка зв'яжіться з нами.
- Комментарий продавца
- Татьяна Т.
Замовлення робила перший раз. Коробочки неймовірно гарні, красиві, просто чудові. Все відправлено в оговорені сроки. Однозначно рекомендую. Але не без ложки дьогтю. 5 кг не потрібного паперу, за доставку якого Я заплатила, а потім просто викинула. Це було несподівано та не приємно.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук.
Коробки відправляємо в захисному картоні лише для того щоб посилка не шкодилась при транспортуванні.
Звичайно ми можемо Вам обірвувати додатковий картон та відправляти так коробки, але тоді нажаль не можемо Вам обіцяти якісної доставки Вашого замовлення.
- Комментарий продавца
