Отзывы о компании ООО "КАРТ-ПАК"
- Ольга Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не одноразово замовляю у цього продавця . І як завжди дуже задоволена !!!!!
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо за Ваш відгук. Чекаємо на наступні замовлення.
- Комментарий продавца
- Вікторія Ш.
Дуже вдячна за швидку доставку, коробочок. Вони просто нереально гарні вживу, діткам сподобається 100 %. Окреме дякую за подаруночок, мені дуже приємно)))
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Ірина Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Лариса Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго ранку.
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Ирина Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
замовила коробочки для торта та пряників,для новорічних солодощів,все добре упаковано,дякую всім задоволена
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Олена К.
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за приємні слова,
очікуємо на нові замовлення
- Комментарий продавца
- Наталія Б.
Взагалі молодці! Виробники і це дуже приємно напряму купувати без посередників . Упакували дуже добре , жодного пошкодження не було . Буду замовляти ще!
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за приємні слова, будемо очікувати від Вас на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Аліна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Комментарий продавца
- Уляна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго ранку.
Дякуємо Вам за відгук.
Приносимо вибачення, переглянули Ваше замовлення..... нажаль не виключаємо ситуації що міг бути збій.... якщо замовлення актуальне на сьогоднішній день, сьогодні після оплати зможемо відправити вечірньою відправкою.
Вибачте за незручності.
- Комментарий продавца
- Олена Д.
