Традиційна різдвяна випічка різних країн
Традиційна різдвяна випічка різних країн
Традиція випікати солодощі на Різдво закріпилася в європейській культурі багато століть тому. Варто відзначити, що і в Україні різдвяні десерти користуються попитом. Багато господині і приватні кондитерські підприємства з задоволенням переймають у «західних» колег рецепти ласощів, і реалізують їх з особливим місцевим колоритом.
Цей огляд сподобається тим, хто хоче «розбавити» меню їх 12 пісних страв чимось солоденьким, новеньким, оригінальним. Ми не станемо заглиблюватися в рецептуру, а швидше позначимо популярні десерти, порядок приготування яких ви без проблем знайдете в мережі.
Отже, різдвяна випічка різних країн тісно пов'язана з перевагами в їжі, які формувалися на конкретній території протягом багатьох століть.
Ось короткий перелік основних європейських солодощів, які прийнято готувати на Різдво:
- Штоллен – десерт номер один для жителів Німеччини та Нідерландів.
- Линцерское печиво – австрійська версія святкового частування.
- Кекс Данді – шотландський десерт для особливих випадків.
- Панеттоне – італійська випічка, сильно нагадує великодні паски.
- Кекс Pain d Epices – святковий хліб зі спеціями від французьких кухарів.
- Christmas cake – англійський різдвяний кекс.
- Імбирні чоловічки – пряничное ласощі, поширене в США та інших європейських країнах.
Сприймайте цей скромний перелік, як якусь шпаргалку, що дозволяє швидко зрозуміти, що спекти на Різдво, і де знайти підходящий рецепт.
Що випікають на свята в Німеччині та Нідерландах?
Штоллен вважається візитною гастрономічної карткою цих держав. Кекс з цукатами і сухофруктами нескладний для приготування. Єдине питання, яке хвилює новачків, які вперше стикаються з реалізацією цього рецепту, звучить приблизно так: «У чому замочити сухофрукти для штоллен, щоб вони стали м'якими?». Для цих цілей використовують якісний алкоголь: коньяк або ром з марципаном.
До речі, існує дві версії приготування штоллен: з дріжджового та бездріжджового тіста. Різновидів цього ласощі дуже багато: Дрезденський, марципановий, маковий, горіховий, сирний.
Кекси та пироги на Різдво: найпопулярніші види випічки в Європі
Вивчаючи різдвяні десерти різних країн, ми підсвідомо прагнемо знайти щось знайоме – зрозумілий рецепт, який буде простіше всього втілити в домашніх умовах. А що може бути зрозуміліше і простіше кексів з пирогами.
Якщо вам по душі здобна випічка з родзинками і цукатами, варто звернути увагу на рецепт італійського панеттоне. Солодкий хліб продається не тільки в Італії, але і в інших європейських країнах, Північній Америці. Якщо не знаєте, що можна спекти на Різдво, але при цьому не хочете ризикувати, подаючи на стіл щось дуже екзотичне, спробуйте приготувати панеттоне.
Альтернатива панеттоне – англійська кекс. По фактурі тесту два ласощі схожі, однак, англійська версія солодкого хліба містить більше інгредієнтів і має більш контрастним, пряним ароматом, за рахунок наявності в складі: імбиру, кардамону і перцю. До того ж за розміром традиційний англійський різдвяний кекс перевершує порційні панеттоне.
Якщо у вашій родині не люблять бісквітне тісто, варто зосередитися на пирогах:
- з журавлиною;
- з сухофруктами та мандаринами;
- з м'ясом (в англійському стилі);
- з тушкованою капустою.
Для додання святкового вигляду, пироги зазвичай прикрашають фігуркою ангела, дзвіночками, різдвяним вінком. Якщо йдете в гості, або готуєте різдвяні пироги на замовлення, варто потурбуватися придбанням відповідної упаковки. Що особливого в коробках для пирогів, і чим така тара відрізняється від коробок для тортів? Головна відмінність – розміри. Для пирогів поставляється невисока коробка, висотою 45-150 мм Друга відмінність – закрита конструкція. Вважається, що декор пирогів не є сильною стороною цього виду десертів, а значить, робити верхню кришку прозорою зовсім не обов'язково. Спірна думка, але таке виконання тари точно обійдеться дешевше.
Підводячи підсумок частини про випічку, резюмуємо наступне: неважливо який пиріг спекти на Різдво ви в результаті виберете, головне – зібрати за столом самих близьких людей.
Коробки для транспортування пирогів: як зробити бізнес, займаючись улюбленою справою
Великий бізнес виростає з маленьких захоплень. Приватні кондитерські в Україні ростуть як на дріжджах (вибачте за каламбур), але якщо запитати їх власників про те, як їм в голову прийшла ідея випікати солодощі на продаж, в 99 відповідях зі 100 ви почуєте схожі історії про любов до маминих пирогів, пиріжків і тортів.
Получается, что если вы умеете готовить вкусные блюда, на них можно заработать? Безусловно! Яркий пример – традиционные новогодние сладости, к числу которых относятся: пряники, пироги, кексы. Но если хотите преуспеть в этом направлении, вы должны обеспечить своему продукту надлежащую подачу.
Мы говорим о подарочных коробках для кондитерских изделий, без которых даже самый вкусный десерт будет выглядеть непривлекательно. Почему так важно при построении частного кондитерского бизнеса наладить закупку упаковок?
Наличие упаковки
- Обеспечивает надлежащую презентацию продукта
- Демонстрирует щепетильное отношение к своему делу
- Позволяет соблюсти санитарные нормы
- Сохраняет продукт свежим
- Защищает десерт при транспортировке от механических повреждений, мусора, осадков и прочих внешних факторов.
Если хотите продавать рождественскую выпечку по собственному рецепту, и добиться успеха, обдумайте механизм приема заказов, доставку и упаковку. Эти условия, помимо графика работы, требуют глубокого анализа до старта бизнеса.
Подведем итог статьи. Европейские рождественские сладости интегрируются в украинскую культуру, но нам есть чем ответить. Пироги, куличи, вареники, пирожки, галушки. Украинская кухня обладает богатой историей и солидным меню. Единственное, чего нам не хватает – умения красиво подать гастрономические достоинства местной кухни. Так что, самое время открыть бизнес и начать продвигать любимую с детства выпечку. Ну а с упаковкой мы точно поможем!
- Як відкрити міні пекарню з нуляЯкі є варіанти для старту і як загалом відбувається запуск нової пекарні в Україні.Повна версія статті
- Що таке гофрований картонВсе найважливіше про гофрокартон, і про те, як виробники адаптують матеріал для різних завдань.Повна версія статті