
Ящик картонний 4х клапанний 390*260*280
13 ₴
- В наявності
- Код: 390260280
+380631022384
- +380 (67) 247-64-99офіс
- +380 (63) 102-23-84офіс
- +380 (50) 951-12-60офіс
- +380 (44) 229-00-85офіс
- +380 (44) 229-06-40офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ящик картонний 4х клапанний 390*260*280
ЗАМОВЛЕННЯ від 10 ШТУК!!!! У зв'язку з тим що у нас на підприємстві дуже багато замовлень просимо вас робити замовлення завчасно!Відправка по всіх регіонах перевізниками "Нова пошта", "Делівері". Наносимо кольоровий друк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 340 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 320 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 175 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт бурий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴
