Відгуки про компанію ТОВ "КАРТ ПАК"
- Леся С.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Ирина К.
Дуже дякую за співпрацю. У гарній упаковці мої вироби стають чарівним подарунком.
- Коментар продавця
Добрий день,Дякуємо за приємні слова,ми в захваті що наші коробки доповнюють красу ваших кондитерських виробів...Чекаємо на нові замовлення)))
- Коментар продавця
- Валентина Г.
Замовляла упаковку для піци вже неодноразово. Все добре
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук, обов'язково чекаємо на Ваші нові замовлення)))))
- Коментар продавця
- Олександра Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення
- Коментар продавця
- денис и.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Анна Г.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Ирина К.
- Коментар продавця
дякуємо за відгук очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Вікторія Ш.
Вже не перший раз замовляю коробочки. Все на вищому рівні. Дякую)
- Татьяна К.
- Коментар продавця
дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Анна Л.
