Відгуки про компанію ТОВ "КАРТ ПАК"
- Ольга Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення))))
- Коментар продавця
- Ольга Щ.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую! Все супер 👍
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Інна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, чекаємо на нові замовлення))))
- Коментар продавця
- Альона О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення)))))
- Коментар продавця
- Сніжана М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Олена Л.
Не розумію необхідність дзвінка, якщо все є в наявності і нема ніяких питань по замовленню. Є купа месенджерів, просто пришліть реквізити.
- Коментар продавця
Добрий ранок. Дякуємо Вам за відгук. В нас обов"язкова умова поспілкуватись з кожним клієнтом хто оформив в нас замовлення. Так як потрібно повідомити умови співпраці, повідомити про термін відправки та про те що працюємо по 100% передоплаті. Нажаль не кожен клієнт звертає увагу на це на сайті при оформленні замовлення
- Коментар продавця
- Наталия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
прочекала з четверга до вівторка , тому відмінила замовлення
- Коментар продавця
Добрий ранок. Дякуємо Вам за відгук. У зв"язку з тим що розсилка повідомлень на оплату з корпоративного вайбера АДВІЗОР, немає змоги проконтролювати чи отримав замовник реквізити. Система адвізор працює над вдосконаленням даного питання. Все ж таки будемо очікувати в майбутньому від Вас на нові замовлення. Надіємось на розуміння та подальшу співпрацю. Гарного та мирного Вам дня.
- Коментар продавця
- Ирина Б.
Коробки просто огонь. Отправили быстро. Продавца рекомендую.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Юлия Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Олена К.
