Відгуки про компанію ТОВ "КАРТ ПАК"
- Вікторія Л.
Коробки просто супер)
Гарно упакували, жодна коробка не пошкодилася)
Відправлення згідно попередження)- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, будемо очікувати на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Наталия П.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Тетяна С.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Оксана Г.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Оксана Г.
- Коментар продавця
дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення
- Коментар продавця
- Оксана Г.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Виктория Г.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Людмила К.
- Коментар продавця
дякуємо за відгук очікуємо на нові замовлення
- Коментар продавця
- Татьяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Вікторія К.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
