Відгуки про компанію ТОВ "КАРТ ПАК"
- Ірина Г.
Добрий день!
Дуже розчарована даною компанією!
Завжди замовляла у компанії Велан-пак, але цьго разу не було потрібних мені коробочок на 4 кейки і коробочок для тортиків, що відкриваються зверху з віконечком, та й ціна трохи нижча, тому вирішила замовити тут.
Кошти оплатила зразу по безпечній оплаті, зразу передзвонила менеджер, підтвердила замовлення, відправили теж швидко через день. При отриманні на пошті не було можливості оглянути посилку, так як вона об'ємна і в принципі такі посилки від інших постачальників на Пошті ніколи і не оглядала.
А дома виявилось, що мені не поклали 30 коробок. Через вайбер відправила свою проблему, відповідали дуже довго, а далі ігнор. Не прийшов товар на загальну суму 741, 90 грн. Прикро, що ви не цінуєте своїх замовників. І нікому вас не пораджу!
Остерігайтесь таких постачальників, тут вас не цінують!!!! - Наталія Л.
- Вікторія Б.
- Коментар продавця
дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Наталия П.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення
- Коментар продавця
- Ирина Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Лариса Ю.
Дякую! Все супер!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення)))
- Коментар продавця
- Любов Т.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Альона К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Марина
Дуже гарне обслуговування!!
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення
- Коментар продавця
