Відгуки про компанію ТОВ "КАРТ ПАК"
- Юлія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Катерина Х.
Нажаль найгірший сайт для мене!
Оплатила тиждень тому, ще не відправили мого замовлення! Обіцяли ще вчора відправити, але і сьогодні ще я не отримала повідомлення про відправку!
Я в убитку через таких працівників, для чого брати оплату на 5-7 днів раніше? Якби знала то б замовляла де завжди і замовлення отримала б через 2 дні. Хто мені компенсує збитки? Мені потрібно ще пофасувати у ці коробки подарунки до 6 грудня, а вони аби прийшли 5!- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук. Насправді кожен відгук для нас дуже важливий, розуміємо що була затримка з відправкою Вашого замовлення.Так як ми цінуємо кожного нашого клієнта в якості вибачення, хочемо запропонувати Вам наступне замовлення оформити відправку за наш рахунок. Сподіваємось на розуміння та подальшу співпрацю.
- Коментар продавця
- Антоніна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла двічі. Перший раз було все чудово. Цього разу прохання звертати увагу на упакування. Сильно стягнули упаковочною плівкою що вийшов прогин. Коли розпакувала на 5 коробках були заломи. На двох ще терпимо. Коли забирала посилку надіялася що то прогин тільки упаковочного картону. Продавця рекомендую коробочки гарні і ціна доступна.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук, Дякуємо Вам за відгук, обовязуково звернемо увагу на пакування.
Очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Вікторія Б.
Якість картону погіршилась, порівняно з минулим роком
- Олена В.
Це просто ЖАХ!!!!!
Замовлення отримала за день , коли воно просто вже неактуально , так як це коробка для відліку днів для малечі до Різдвяних свят , так і це не головне- отримала некомплект.Менеждер контакт - центру надала пропозицію , типа відправимо сьогодні , а уже отримаєте? Коли ? Це вже не до них , а товар неактуальний вже на момент отримання - це як ?
Хоча перед замовленням моє прохання було отримати як можна бистріше , так як їде далі до Польщі.
Співпрацювати з таким продавцем не буду і всім не рекомендую.
ПІДВЕДУТЬ 100%.- Коментар продавця
Олена, відправку зробили ми вчасно, навіть раніше чим зазначено в нас по термінах, в нас на відправку 5-6 робочих днів з дня оплати ( субота та неділя не враховуються - вихідні дні) Ваша посилка поїхала на 4 робочий день. Стосовно, що на складі не додали весь комплект ми з себе вини не знімаємо і запропонували Вам або дослати їх за наш рахунок або повернути кошти , що і зробили. Маємо дуже велику завантаженність перед новорічними св'ятами, склад працює в дві зміни.Цінуємо кожного клієнта і надіємося що в подальшому таких ситуацій не винекне і ми будемо з Вами і надалі співпрацювати.
- Коментар продавця
- Анастасія Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за відгук, дуже гарно виглядає. будемо очікувати на нові замовлення.
- Коментар продавця
- Яна А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все як завжди СУПЕР!! ДЯКУЮ
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук)))) Чекаємо на нові замовлення)))
- Яна
обов'язково)))
- Коментар продавця
- Оксана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, чекаємо на нові замовлення))))
- Коментар продавця
- Катерина Ц.
- Ольга Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Співпрацюємо вже не перший раз, усім задоволені!
Швидко та якісно, дякую!- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, очікуємо на нові замовлення.
- Коментар продавця
